23 & 24 oktober 2024

Organisatie

Bedrijvencontactdagen is een organisatie van Kortrijk Xpo en Voka - Kamer Van Koophandel West-Vlaanderen

Beursmanagement:

Peter Vanbrackel
peter@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 16 90

Commerciële ambassadeurs:

Aäron Couckuyt
aaron@bedrijvencontactdagen.be
+32 476 86 35 54

Wout Nechelput 
wout@bedrijvencontactdagen.be
+32 475 96 59 38

Administratie:

Eline Augustyn
eline@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 59 37

Randactiviteiten:

Isabelle Callens
Isabelle.Callens@voka.be

Dieter Coussée
Dieter.Coussee@voka.be

Algemeen:

Brugge@bedrijvencontactdagen.be

 

INFORMATIE AANVRAAG



Deze website gebruikt cookies om je een betere ervaring te bieden terwijl je deze site bezoekt. Meer info over cookies

Noodzakelijke cookies (zijn nodig voor de correcte werking van de website)


Enkel geselecteerde cookies accepteren | Instellingen wissen