26 & 27
OKTOBER 2022

Organisatie

Bedrijvencontactdagen is een organisatie van Kortrijk Xpo en Voka - Kamer Van Koophandel West-Vlaanderen

Beursmanagement:

Peter Vanbrackel
peter@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 16 90

Commerciële ambassadeurs:

Mathieu Vanderhaeghen
mathieu@bedrijvencontactdagen.be
+32 474 85 11 37

Wout Nechelput 
wout@bedrijvencontactdagen.be
+32 475 96 59 38

Randactiviteiten:

Isabelle Callens
Isabelle.Callens@voka.be

Dieter Coussée
Dieter.Coussee@voka.be

Administratie:

Eline Augustyn
eline@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 59 37

 

INFORMATIE AANVRAAG



Deze website gebruikt cookies om je een betere ervaring te bieden terwijl je deze site bezoekt. Meer info over cookies

Noodzakelijke cookies (zijn nodig voor de correcte werking van de website)


Enkel geselecteerde cookies accepteren | Instellingen wissen